HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Başkan Yılmaz Çarşamba'da

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçelere yönelik başlattığı tespit ve inceleme gezileri kapsamında Çarşamba ilçesini ziyaret etti.Başkan Yılmaz ilçeye gelişinde Çarşamba Belediye

4 Haziran 2014 Saat: 17:13
Başkan Yılmaz Çarşamba'da
Başkan Yılmaz Çarşamba'da

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçelere yönelik başlattığı tespit ve inceleme gezileri kapsamında Çarşamba ilçesini ziyaret etti.
Başkan Yılmaz ilçeye gelişinde Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar tarafından çiçekle karşılandı. Çarşamba Belediyesi ev sahipliğinde Adapark Göl Restoran’da gerçekleşen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi SASKİ Daire Başkanı Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Belediye Fen ve İmar İşleri Müdürleri ile meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.
DÜNDAR: “YENİ DÖNEM DAHADA BAŞARILI GEÇECEK”
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “30 Mart’tan sonra memleketimizin ve Çarşamba’mızın önünde önemli bir dönem açılıyor diye ifade ettik. Çünkü 30 Marttan sonra bu yeni dönemde artık köy ve özel idare uygulamamız sona eriyor. Köy statüsünden çıkan yeni mahallelerimizde çok daha etkin çok daha kaliteli hizmetler yapacağımız yeni bir dönem başlıyor. Seçim kampanyalarımızda da ifade ettiğimiz gibi Çarşamba’yı yeni dönemde bir bütün olarak planlayacağız ve öyle hizmet edeceğiz. Bundan sonraki dönemde yeni mahallelerimizle birlikte tüm ilçemizin sorunlarını ihtiyaçlarını tek tek tespit edip birlikte çözüm üreteceğiz. Çarşamba İlçemizde Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bir koordine bir eşgüdüm içerisinde çalışacağız. Bu hizmetleri yerine getirebileceğimiz bir yönetim anlayışı ile birlikte yapacağız. Bu toplantılarımız gelecek günler için önemli ve belirleyici toplantılar olma bakımından da önem arz etmektedir” dedi.
YILMAZ: “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
30 Mart mahalli idareler seçimlerinde ve öncesinde Çarşamba ilçesi için aldığı notları okuyan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Yeni dönemde Samsun’u bir bütün olarak planlıyoruz. Çarşamba ilçemizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yaptığımız tespitlerde yeni mahallelerimizin içme suyu, yol, menfez ve aydınlatma gibi ihtiyaçlarının olduğunu gördük. Tüm bu ihtiyaçların giderilmesi hemşehrilerimizin mağduriyetinin ortadan kaldırılması için birlikte çalışacağız. Güzel günler bizi bekliyor. Elbirliği ile çalışıp başaracağız” şeklinde konuştu.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

  • Başkan Yılmaz Çarşamba'da
  • Başkan Yılmaz Çarşamba'da
  • Başkan Yılmaz Çarşamba'da
Başkan Yılmaz Çarşamba'da

Başkan Yılmaz Çarşamba'da

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
"Kargo çalışanları açısından virüs hem iş kazasıdır ve hem de meslek hastalığıdır! "

"Kargo çalışanları açısından virüs hem iş kazasıdır ve hem de meslek hastalığıdır! "

 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık