HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

İşlerine geri dönmek için direnen eğitim emekçileri durum değerlendirmesi yaptılar

Kanun Hükmünde Kararname ‘’KHK’’ile ihraç edilen KESK üyeleri devam eden yargı süreçlerini değerlendirmek ve bundan sonrası için neler yapılacağını tartıştılar.

3 Aralık 2018 Saat: 12:55
İşlerine geri dönmek için direnen eğitim emekçileri durum değerlendirmesi yaptılar
İşlerine geri dönmek için direnen eğitim emekçileri durum değerlendirmesi yaptılar

İşlerine son verilen eğitim emekçileri, işlerine geri dönmek için bir taraftan eylemlerini sürürken, bir taraftan da dayanışmanın bilincinde olarak belli aralıklarla toplanarak durum değerlendirmesi yapıp, görüş alış verişinde bulunuyorlar.

Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilen KESK Üyeleri Kadıköy Eğitim-Sen 2 no’lu şubede dün bir araya geldikleri kahvaltıda,70 hafta süren direnişin 24 haziran seçimleri bahane edilerek eylemlerin yasaklanması ve ardından devam eden eylemlerde gözaltılar,başlayan yargılama süreçlerinde nasıl bir yol izleneceği üzerine bilgilendirme yapıldı.

Bunun dışında ayrıca bir araya gelmenin ne kadar değerli olduğu ve bundan sonrası için de neler yapılabilir önerileri üzerinde tartışıldı.Atölye önerisi üzerine duruldu,çeşitli aktivitelerin planlanması ile bu bir araya gelişlerin devam etmesinin de zaman açısından yararlı olacağı söylendi.

Kahvaltılı değerlendirme toplantısı çeşitli görüşlerin değerlendirilmesi ve önerilerin toplanması ile samimi bir havada sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Real market işçisi gözaltına alındı!

Real market işçisi gözaltına alındı!

 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık