HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Kültür

Kartal Belediyesi çalışanlarından işçi dayanışma gecesi

Kartal Belediyesi çalışanları, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde dayanışma gecesi düzenledi.

28 Aralık 2018 Saat: 23:55
Kartal Belediyesi çalışanlarından işçi dayanışma gecesi
Kartal Belediyesi çalışanlarından işçi dayanışma gecesi

Geceye Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Atatürkçü Düşünce Derneği Kartal Şube Başkanı Kemal Aslan, siyasi parti temsilcileri, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı. Birbirinden sevilen eserleri icra eden çalışanlara, katılımcılar konser boyunca eşlik etti.

Kartal Belediyesi çalışanlarından Emrah Yılmaz, Birkan Çelik ve Okan Umut Direk’in yanı sıra; Türk Halk Müziği sanatçıları Erdal Erzincan ve Tuncay Balcı gecede sahne aldı. Konser öncesinde bir konuşma yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz; “Bugün Kartal Belediyesi çalışanları, birlik ve dayanışma örneği sergiliyor. Ben sigortada var olan bir uygulamanın burada olmasını isterdim. Hep de söylemişimdir personel dayanışma fonu veya kooperatifi olsun diye… Bu konuda hatta İlyas Bey Kartal Belediyesi Çalışanları Vakfı’nı kurmak için bir çalışma yaptı; ama olmadı. Vakıflar kanunu biraz önümüzü tıkamıştı. Onu kurabilseydik, büyük bir dayanışma grubu da kurmuş olacaktık. Hem sosyal hem de ekonomik olarak ihtiyaç sahibi kardeşimiz için bu geceyi hazırlayanları, bu geceye destek olanları kutluyorum. Biz büyük bir aileyiz. Belediye olarak bunu bir kez daha gösterdiniz.” şeklinde düşüncelerini ifade etti. Sahne alan ekip, gecenin sonunda Kartal Belediyesi çalışanları adına Başkan Altınok Öz’e çiçek takdim etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
“Söğütlüçeşme yeşil kalsın”

“Söğütlüçeşme yeşil kalsın”

 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık