HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık Müdürü Öksüzkaya'dan Diş Hekimleri Odasına Ziyaret

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Öksüzkaya, 15. olağan genel kurul ile Diş Hekimleri Odası Başkanı seçilen Emrullah Maraş’ı ziyaret etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diş Hakimleri Odası Başka

4 Haziran 2014 Saat: 09:40
Sağlık Müdürü Öksüzkaya'dan Diş Hekimleri Odasına Ziyaret
Sağlık Müdürü Öksüzkaya'dan Diş Hekimleri Odasına Ziyaret

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Öksüzkaya, 15. olağan genel kurul ile Diş Hekimleri Odası Başkanı seçilen Emrullah Maraş’ı ziyaret etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diş Hakimleri Odası Başkanı Emrullah Maraş, “Sağlık müdürünün bu nazik ziyareti için kendine müteşekkiriz. Bu ziyaret bizi oldukça mutlu etti. Bundan sonraki çalışmalarımızda kendisinin desteğini yanımızda göreceğimizi düşünüyoruz. Bizde kendisinin her zaman yanında olacağız” ifadelerini kullandı.


Ziyarette konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Öksüzkaya da, Kayseri’yi diğer iller arasında ön plana çıkarmak için çalıştıklarını söyledi. Öksüzkaya, “Seçiminiz hayırlı uğurlu olsun. Yeni döneminizde başarılar diliyorum. Bizde sağlıkta Kayseri’yi diğer iller içerisinde ön plana çıkartmak için çalışıyoruz. Bunlarla alakalı yaptığımız iş ve işlemler ile de bütün sağlık kuruluşlarının birlik içerisinde çalışması çok büyük önem arz ediyor. Sizin gibi değerli sivil toplum örgütü temsilcilerinin de sağlığın geliştirilmesi, hizmet sunumunun kaliteli şekilde yapılması için yaptığınız çalışmalar bize ışık tutuyor” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
"Bu başkaldırılar dergâhında takatim kesilene dek ışığına yürüyüşüm bitmeyecek"

"Bu başkaldırılar dergâhında takatim kesilene dek ışığına yürüyüşüm bitmeyecek"

 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık