Kültür

Karaisalı Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi

Karaisalı Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından 2013-2014 sezonunda el emeği göz nuruyla hazırlanan yıl sonu sergisi açıldı.

6 Haziran 2014 Saat: 09:51
Karaisalı Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi
Karaisalı Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi

Karaisalı Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından 2013-2014 sezonunda el emeği göz nuruyla hazırlanan yılsonu sergisi açıldı.


Birbirinden güzel çalışmalarının sergilendiği yılsonu sergisinin açılış kurdelesi Kaymakam Mustafa Köleoğlu tarafından kesildi. Köleoğlu ve beraberindekiler el emeği göz nuru el işlemeleri sergisini gezerek kurs öğreticisi ve kursiyerlerden yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sergideki el işlerinin çoğunluğu Karaisalı ilçesine özgü işlemelerle yapıldığı ifade edildi. Kaymakam Köleoğlu, başarılı çalışmalarından dolayı kursiyerleri tebrik ederek, bu tür kursların sayısının artması gerektiğini, Karaisalı halkından talep ve katılım geldiği müddetçe de Halk Eğitim Merkezi olarak bu kursların sayısının arttırılması hususunda her türlü desteği vereceklerini ifade etti.


Ayrıca sergide Rehabilitasyon öğrencileri tarafından yapılan ebru çalışmaları da teşhir edildi.


Sergi açılışına Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Köse, Halk Eğitim Müdürü İmdat Karadeniz, daire amirleri, kamu çalışanları, kursiyerler ve ilçe halkı katıldı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız