Güncel

Karikatür festivali başlıyor

9.Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali başlıyor. Büyükşehir Belediyesi ve Aktiffelsefe’nin ortaklığında düzenlenecek festivalin bu yıl ki teması ‘Dünya Mirası’ olacak.

29 Kasım 2016 Saat: 23:55
Karikatür festivali başlıyor
Karikatür festivali başlıyor

Eskişehir’de karikatüristlerin ve Eskişehirlilerin merakla beklediği 9.Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali başlıyor. Büyükşehir Belediyesi ve Aktiffelsefe’nin ortaklığında düzenlenecek festivalin bu yıl ki teması ‘Dünya Mirası’ olacak.

Geçtiğimiz yıl ‘Gönüllülük’ teması ile düzenlenen ve Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali bu yıl 29 Kasım-11 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yıl ‘Dünya Mirası’ teması ile düzenlenecek festival 29 Kasım saat 18.00 itibari ile Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek konser, sergi ve panel ile başlayacak.

Dünya Mirası’nın korunması ile ilgili olarak toplumda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenecek festivale 55 farklı ülkeden, 255 karikatürist toplam 855 eserle katılacak Bu yıl da katılımın yüksek olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tüm karikatür meraklılarını festivale davet etti. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız