Yaşam

Kaymakam KARAHAN, Kampüs Ve Yurt Binasında

Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, İnşaatı süren Korkuteli Meslek Yüksek Okulu kampus binası ile yurt binasında incelemelerde bulundu

5 Haziran 2014 Saat: 10:43
Kaymakam KARAHAN, Kampüs Ve Yurt Binasında
Kaymakam KARAHAN, Kampüs Ve Yurt Binasında

Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, İnşaatı süren Korkuteli Meslek Yüksek Okulu kampus binası ile yurt binasında incelemelerde bulundu.
Kaymakam Karahan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mutluay Oskay ve Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz ile birlikte Ballık mevkiinde bulunan 300 öğrenci kapasiteli yurt binasında inceleme yaptı.

Yurtaki çalışmaları yerinde gören Kaymakam Karahan, yurt binası ile Kampüs binasının iç ve dış bölümleri gezdi ve yetkililerden yurt binasının çevre düzenlemesi hakkında da istişarede bulundu.


Kaymakam Karahan, Korkuteli’nin eğitim şehri olmasını hedeflediklerini ve bunun için gerekli çalışmaları gayretle sürdürdüklerini söyledi. Şehirlerin kalkınmasında eğitimin önemli bir yeri olduğunu ifade eden Kaymakam Karahan, Bir bölgenin kalınması sadece fiziki çalışmalarla yeterli değildir. Şehirlerin kalkınmasında eğitimin çok büyük bir payı vardır. Bu nedenle eğitim alanında da yapılan çalışmalar takdire şayandır. Korkuteli’de okuyacak öğrenciler için barınma büyük bir sorun teşkil etmektedir.

Bunun için 300 yataklı yurt ve idare binası inşaatı büyük bir hızla devam ediyor” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız