Kepez Yaz Spor Okulu Kayıtları Başladı

4 Haziran 2014 Saat: 09:51
Kepez Yaz Spor Okulu Kayıtları Başladı
Kepez Belediyesi, 9 branşta Yaz Spor Okulu’nu açıyor. 1 Temmuz-29 Ağustos tarihleri arasında eğitim verecek Yaz Spor Okulu’na kayıtlar başladı.Kepez Belediyesi’nin, 7-16 yaş çocuklara yönelik organize

Kepez Belediyesi, 9 branşta Yaz Spor Okulu’nu açıyor. 1 Temmuz-29 Ağustos tarihleri arasında eğitim verecek Yaz Spor Okulu’na kayıtlar başladı.
Kepez Belediyesi’nin, 7-16 yaş çocuklara yönelik organize ettiği ve geleneksel hale gelen yaz dönemi spor okulu kayıtları başladı.
Amatör sporlara destek ve çocukların zihinsel, bedensel, sosyal ve kültürel gelişmesine katkıda bulunmak, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen Yaz Spor Okulu kayıtları 2 Haziran tarihiyle başladı.
Yaz Spor Okulu’nda, futbol, basketbol, voleybol, tenis, güreş, boks, tekvando, karate ve wushu olmak üzere toplam 9 branşta kurs verilecek açılışı yapılan okula, çocuklarını yazdırmak isteyen veliler, Kepez Belediyespor Tesisleri’ndeki kulüp idare binasında, kimlik fotokopisi (çocuklarının), 2 adet fotoğraf ve orada dolduracağı formla ile kayıt işlemlerini yaptırabilecekler.
Uzman antrenörlerin görev yapacağı spor okulunda başarılı olan öğrenciler, Kepez Belediyespor Kulübü’nün amatör branşlarına alınma fırsatı bulacaklar.
Çocukların gelişimi ve sağlığı için spora büyük önem verilmesi gerektiğini söyleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Çocuk ve gençleri önemsemeliyiz. Ülkemizin geleceği onlara emanet olacak. Kepez Belediyesi olarak, onlara daha iyi bir gelecek hazırlamak için gece-gündüz çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız