Ekonomi

Tasfiyelik araçlar açık artırmayla satılıyor

Gümrük Bakanlığı'nın satışa ilişkin kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

3 Haziran 2014 Saat: 17:24
Tasfiyelik araçlar açık artırmayla satılıyor
Tasfiyelik araçlar açık artırmayla satılıyor

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı bazı tasfiye işletme müdürlükleri çeşitli araç ve eşyaları açık artırmayla satışa sunacak.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre, Cilvegözü Tasfiye İşletme Müdürlüğü satışa esas bedeli en az 380 lira ile en çok 37 bin 881,60 lira arasında değişen çay ve toz şeker (yeniden ihraç amaçlı) cinsi 20 grup eşyayı 5 Haziran'da, satışa esas bedeli en az bin 515 lira ile en çok 47 bin 200 lira arasında değişen tanker, otomobil, kamyon, kamyonet ve minibüs cinsi 46 adet aracı 10 Haziran'da açık artırma usulüyle satacak.

Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü tarafından satışa esas bedeli en az 90,90 lira ile en çok 54 bin 277,95 lira arasında değişen binek otomobil, tekne römorku, kamyonet, kamyon, motosiklet ve minibüs gibi 31 adet araç açık artırma suretiyle 4 Haziran'da satışa sunulacak.

Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğünce, satışa esas bedeli en az 23,60 lira ile en çok 981 bin 870,18 lira arasında değişen, araba lastiği, dürbün, medikal malzeme, bijuteri, tıbbi cihaz ve gaz sayacının da aralarında bulunduğu 131 grup eşya, 3 Haziran'da açık artırmayla satılacak.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Net Haber Ajansı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız